E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bukuria qė shqetėson

Publikuar: 11.01.2010 | 03:36
Lexuar: 3176 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besim (11/01/2010 21:34:10) te lumte. vertet po te shqetsojka bukuria. kisha desht te jem ne vendin tend elife, nuk isha anku qe ornela eshte vonuar :P

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime