E shtunë, 24.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Krasniqi: PDK pati 1001 mundėsi tė qeverisė mirė, por ka qeverisur keq

Publikuar: 08.06.2013 | 09:53
Lexuar: 485 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime