E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Për murgjit birmanez ky është një vlerës, dhe ata janë pak a shumë gjysëm milioni, ndërsa murgeshat 75 mijë.
Bukuria e tunikëve ngjyrë shafrani (FOTO)Me tunikët e tyre ngjyrë shafrani, ngjryë tulle apo e kuqe e shndritshme gjenden në çdo cep të Mianmarit, nga qytetet e mëdha deri tek vendet e vogla të humbura mes maleve.

Për murgjit birmanez ky është një vlerës, dhe ata janë pak a shumë gjysëm milioni, ndërsa murgeshat 75 mijë. Por ata që i mbështesin janë edhe më shumë, një në tre banorë.
Bukuria e tunikëve ngjyrë shafrani (FOTO)
Bukuria e tunikëve ngjyrë shafrani (FOTO)
Bukuria e tunikëve ngjyrë shafrani (FOTO)
Bukuria e tunikëve ngjyrë shafrani (FOTO)

Publikuar: 08.06.2013 | 23:49
Lexuar: 1425 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime