E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas këtyre burimeve ky vendim shumë shpejt pritet t’i konfirmohet edhe ministrit të Jashtëm, Enver Hoxhaj.
Jemeni njeh Kosovën?


Burime të Radio Kosovës brenda Ministrisë së Punëve të Jashtme të Kosovës kanë konfirmuar se Qeveria e Jemenit ka marr vendimin për të njohur pavarësinë e Kosovës.

Sipas këtyre burimeve ky vendim shumë shpejt pritet t’i konfirmohet edhe ministrit të Jashtëm, Enver Hoxhaj.

Publikuar: 11.06.2013 | 15:18
Lexuar: 826 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime