E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne kete delegacion mernin pjese deputetet Xhevat Ademi, Ermira Mehmeti si dhe ministri i mbrotjes, Talat Xhaferi.
Delegacioni i BDI-se ne vizite tek komandanti legjendare Adem Jashari

Publikuar: 11.06.2013 | 17:35
Lexuar: 956 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime