E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Grataçela është e gjatë 182 metra me 46 kate.
Thyhet skela, një orë e gjysëm në majë të grataçelës (FOTO)

Dy persona kanë mbetur të bllokuar për më shumë se një orë e gjysëm në një skelë në një prej grataçelave të Manhatanit në Nju Jork. Grataçela është e gjatë 182 metra me 46 kate. Dy personat ishin duke larë xhamat e ndërtesës kur struktura ku mbaheshin u thye në mes. Në vendngjarje mbërritën zjarrfikësit të cilët hipën nga çatia për ti shpëtuar.
Thyhet skela, një orë e gjysëm në majë të grataçelës (FOTO)
Thyhet skela, një orë e gjysëm në majë të grataçelës (FOTO)

Publikuar: 13.06.2013 | 10:21
Lexuar: 1331 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime