E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi nė ofensivė diplomatike, vizitojnė Gjermanin

Publikuar: 13.06.2013 | 11:17
Lexuar: 741 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
osman (13/06/2013 21:23:34) u deshiroj
pun te mbar zotri kryetarit ali ahmeti dhe vetem
perpara drejt demokracic osman osmani

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime