E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Izraeli është i vetmi vend në botë, që e ka të detyruar për të gjitha femrat që mbushin 18 vjeç, kryerjen e ushtrisë.
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)


Imazhet e një videoje, ku femra të ushtrisë izraelite kërcejnë me të brendshme, lanë pafjalë të gjithë botën. Videoja, u publikua në internet, një javë pasi kishin dalë disa foto topless me armë në duar.

Izraeli është i vetmi vend në botë, që e ka të detyruar për të gjitha femrat që mbushin 18 vjeç, kryerjen e ushtrisë. Sipas të dhënave, 31% e Forcave Mbrojtëse të Izraelit përbëhet nga femra – tri herë më shumë se në Britaninë e Madhe.

Por, a do të thotë kjo se Izraeli ka ushtrinë më tërheqëse? Tabloidi britanik “The Sun”, ka hapur një sondazh për këtë çështje. Shikojini dhe jepni edhe ju mendim, se cili vend ka femrat më të bukura në ushtri.
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)
Cili vend ka ushtrinë më seksi? (FOTO)

Publikuar: 14.06.2013 | 19:00
Lexuar: 2493 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime