E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ndoshta kjo nuk do te ndodhe ne sezonin e pare, por nese marrim parasysh periudhen tre vjecare ka mundesi te mire per t’ia dale”, shtoi shtate here kampioni i botes
Schumacher:Dua te ribehem kampion bote
Michael Schumacher kthehet ne F1 me “Mercedes” me nje qellim te qarte per te fituar titullin boteror brenda tre viteve te kontrates.

“Ne projektin tone afatgjate me ‘Mercedes’-in kemi vendosur nje objektiv te qarte: une dua te ribehem kampion bote”, eshte shprehur Schumacher per “Bild”.

“Ndoshta kjo nuk do te ndodhe ne sezonin e pare, por nese marrim parasysh periudhen tre vjecare ka mundesi te mire per t’ia dale”, shtoi shtate here kampioni i botes.

Publikuar: 14.01.2010 | 07:42
Lexuar: 1228 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime