E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Mendoj që çdo qytetar ka të drejtën e zgjedhjes së subjektit politik. Kjo nuk do të thotë që do të merrem me politikë. Thjesht është çështje personale e çdo qytetari”.
Mc Kresha: Nuk do të merrem me politikëPara pak ditësh u bë i njohur lajmi se reperi mitrovicas Kreshnik Fazliu ( Mc Kresha) i është bashkuar partisë më të madhe në vend,PDK-së.

Ndonëse koleg të tij e kishin bërë këtë zgjidhje më heret, antarësimi i Kreshës u pa me një lloj habie nga fansat e tij. Kjo ngjalli reagime të shumta bile edhe tek forumi rinor i opozitës. Për të hequr të gjitha keqkuptimet, Kresha ka deklaruar për Tribunën.

“Mendoj që çdo qytetar ka të drejtën e zgjedhjes së subjektit politik. Kjo nuk do të thotë që do të merrem me politikë. Thjesht është çështje personale e çdo qytetari”.

Përndryshe, Kresha ka vendosur t'i rrijë besnik muzikës ku edhe po shijon suksesin e albumit që ka lansuar së fundmi “Air Force 1”.

Publikuar: 16.06.2013 | 13:44
Lexuar: 763 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime