E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KF Shkupi kėrcėnon FFM-nė: Do tė formojmė ligė paralele?!

Publikuar: 16.06.2013 | 15:55
Lexuar: 858 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hashim (19/12/2014 18:40:53) hhahahhaha

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime