E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Derisa ne shume vende te botes profesioni i policit eshte me i thjeshte dhe me pak i paguar, diku ky profesion vleresohet shume...
Te jesh polic ne Dubai eshte luks (FOTO)Forcat e rendit ne Dubai kane luksin me te madh ne bote qe nga pagesat e deri ne makinat qe ata drejtojne.. Fotot ne vazhdim ju lene pa tekst.
Te jesh polic ne Dubai eshte luks (FOTO)
Te jesh polic ne Dubai eshte luks (FOTO)
Te jesh polic ne Dubai eshte luks (FOTO)
Te jesh polic ne Dubai eshte luks (FOTO)
Te jesh polic ne Dubai eshte luks (FOTO)
Te jesh polic ne Dubai eshte luks (FOTO)

Publikuar: 16.06.2013 | 21:06
Lexuar: 3399 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime