E diel, 23.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

SHKA “Xheladin Zeqiri” shpallet shoqėria mė e mirė e festivalit “Gurra popullore”

Publikuar: 17.06.2013 | 11:59
Lexuar: 1465 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime