E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Katedra e Informatikės e USHT-sė me suksese tė reja

Publikuar: 18.06.2013 | 11:17
Lexuar: 1140 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Betim (19/06/2013 00:13:26) Urime prof. Festim te deshiroj akoma me shum suksese

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime