E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė, Prof. Dr.Vullnet Ameti mori pjesė nė pėrurimin e Autostradės Tiranė-Elbasan

Publikuar: 18.06.2013 | 12:27
Lexuar: 832 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime