E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në rrjetet sociale parizienët publikonin foto dhe shkruanin "Është ora 11 dhe është natë". Ja një përzgjedhje
Apokalips në Paris (FOTO)
Papritur 'la ville lumiere' u errësua: nga ora 9 deri në 11 ndodhi një fenomen i çuditshëm në përgatitje të një stuhie me drita të çuditshme e ngjyra që çdokush do kishte menduar se po ndodh apokalipsi. Në rrjetet sociale parizienët publikonin foto dhe shkruanin "Është ora 11 dhe është natë". Ja një përzgjedhje
Apokalips në Paris (FOTO)
Apokalips në Paris (FOTO)
Apokalips në Paris (FOTO)
Apokalips në Paris (FOTO)
Apokalips në Paris (FOTO)

Publikuar: 19.06.2013 | 00:07
Lexuar: 1789 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime