E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fustanet ishin punuar nga i njejti material dhe e bënin të dukej shumë seksi. Përndryshe Rita është shprehur se "Ky vit i kaluar ka qenë pjesa më e çmendur e jetës sime prej se unë jam qenë gjallë, por kjo më shtynë mua dhe më ngacmon që të filloj punën për një album të dytë".
Rita Ora performon me zemërRita Ora ka bërë një performansë me intenzitet të lartë në Londër në koncertin e natës së kaluar. Ylli i hitit “Hot Right Now” kishte veshur një fustan të kuq i cili nuk i linte shumë imagjinatës, por kjo nuk e pengoi atë që të bënte lëvizje të fuqishme në skenë.

Fustanet ishin punuar nga i njejti material dhe e bënin të dukej shumë seksi. Përndryshe Rita është shprehur se "Ky vit i kaluar ka qenë pjesa më e çmendur e jetës sime prej se unë jam qenë gjallë, por kjo më shtynë mua dhe më ngacmon që të filloj punën për një album të dytë".

Menjëherë pas koncertit ajo ka vazhduar ndejën m shoqërinë e saj, në klubet e natës së Londrës.

Publikuar: 21.06.2013 | 08:56
Lexuar: 893 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime