E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fillimisht kjo foto u postua nga producenti ekzekutiv i saj dhe ndoshta edhe i dashuri Scaff Beezy e më pas Nicki vendosi t'ia tregonte edhe 16.6 milionë ndjekësve të saj në rrjetin social.
Nicki Minaj poston foto topless
Gjithmonë eksperimenton me daljet e saj në publik, por kësaj here Nicki Minaj shkoi edhe më tej duke postuar në Twitter një foto të sajën "topless", duke mbuluar vetëm me duar gjoksin.

Fillimisht kjo foto u postua nga producenti ekzekutiv i saj dhe ndoshta edhe i dashuri Scaff Beezy e më pas Nicki vendosi t'ia tregonte edhe 16.6 milionë ndjekësve të saj në rrjetin social.

Këngëtarja amerikane është e njohur për videoklipet e saj ku zakonisht shfaqet shumë pak e mbuluar dhe mesa duket tani ka vendosur që të zbulohet fare për projektet e radhës.

Publikuar: 21.06.2013 | 09:00
Lexuar: 1150 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime