E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kengetarja e njohur kosovare tregon linjat seksi para se te filloje sezoni i koncerteve...
Adelina Berisha superseksi (FOTO)

Adelina Berisha pregadit trupin e saj per sezonin e veres. Kengetarja e cila ka qene shume aktive qe nga fillimi i ketij viti, tregon linjat e saj seksi per fansat dhe publikun shqiptare duke dashur te thote se pervec muzikes ajo ka dhe linja te bukura per te cilat pelqehet nga bota mashkullore...Adelina Berisha superseksi (FOTO)

Publikuar: 22.06.2013 | 23:56
Lexuar: 4171 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
klevis (03/09/2013 17:32:19) je super seksi adelina

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime