E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Misionet diplomatike te Katarit neper bote
Misionet diplomatike te Katarit neper bote (FOTO)
Misionet diplomatike te Katarit neper bote (FOTO)

Ambasada e Katarit ne Londer
Ambasada e Katarit ne Washington
Ambasada e Katarit ne Paris
Ambasada e Katarit ne Berlin

Publikuar: 24.06.2013 | 23:47
Lexuar: 1318 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime