E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Astrologia e famshme tha se operacionet e shumta plastike kanë dështuar dhe fytyra e saj i ngjan si ajo e majmunit me gojën të mbushur me arra.
Jackie Stallone pendohet për kirurgjinë estetike (FOTO)Jackie Stallone, nëna e Sylvester, është penduar në moshën 91-vjeçare për kirurgjinë estetike. Astrologia e famshme tha se operacionet e shumta plastike kanë dështuar dhe fytyra e saj i ngjan si ajo e majmunit me gojën të mbushur me arra.
Jackie Stallone pendohet për kirurgjinë estetike (FOTO)
Jackie Stallone pendohet për kirurgjinë estetike (FOTO)
Jackie Stallone pendohet për kirurgjinë estetike (FOTO)

Publikuar: 25.06.2013 | 09:00
Lexuar: 2340 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime