E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Poashtu me 30 Janar 2010 do të mbahet seminari dhe kollokfiumi për gjyqëtarë dhe trajnerë kurse garat e rregullta do të fillojnë me turneun e –II- ndërkombëtar “Pavarsia”.
FboxK-së mban kuvendin me 23 Janar 2010

FboxK – Federata e Boksit Amator e Kosovës me 23 Janar 2010 do te mbajë kuvendin e rregullt te punës dhe kuvendin e rregullt zgjedhor.

Poashtu me 30 Janar 2010 do të mbahet seminari dhe kollokfiumi për gjyqëtarë dhe trajnerë kurse garat e rregullta do të fillojnë me turneun e –II- ndërkombëtar “Pavarsia”.

Ky turne do të mbahet me 13 dhe 14 Shkurt në Prishtinë. Edhe këtë vit sikur edhe në vitet e kalume FboxK-së do të organizoj kampionatin në formë të turneve.

FboxK-së shumë shpejt do t`ju prezentoj edhe kalendarin e garave vendore dhe ndërkombëtare për vitin 2010. Lexuesit do të jenë të informuar për mbarvajtjen e turneve në ditët në vijim.

Artan Vërbica

Publikuar: 19.01.2010 | 17:37
Lexuar: 1109 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime