E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sokol Olladshi kandidat zyrtar pėr kreun e PD-sė nė Shqipėri

Publikuar: 02.07.2013 | 23:29
Lexuar: 864 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime