E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkendije Mujaj, foto pėrtej ēdo limiti

Publikuar: 04.07.2013 | 15:08
Lexuar: 7185 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Bashkim Afghanistani (04/07/2013 16:22:12) Kjo eshte lope e gjall kjo mas me pas hundesn ish knaq tu kullot bari neper livadhe
petrit kosova (04/07/2013 16:29:27) kjo edhe me hunde , keshtu kullot ama neper male , i merr neper goj na lodh a, varr , kush ka pas rast me din qa tregon . pershendetje [T,riti ]suisse
lulzimi (22/12/2013 00:32:07) mos i merr ngat zemre kto fjal qe po ti shkrujn e bukura SHKENDIJE se nuk jan msu hala se ne perendim i adhurojn kto foto se si je dal ti shum bukur je per vitin 2014 duhet me qit naj risi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime