E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tani Jason Everman është ushtar i forcave speciale në irak dhe në Afganistan.
Nga kitarrist i Nirvana, në ushtar në Afganistan (FOTO)
Kitarrist i Nirvana, ku u përzu nga banda pasi ishte shumë 'metal', më pas basist në Soundgarden, ku u përzu nga banda për shkak të sjelljes, pasi shkatërronte instrumentin në çdo koncert. Tani Jason Everman është ushtar i forcave speciale në irak dhe në Afganistan. Kjo është jeta komplekse e Jazon Everman: Artist, ushtar dhe filozof.
Nga kitarrist i Nirvana, në ushtar në Afganistan (FOTO)
Nga kitarrist i Nirvana, në ushtar në Afganistan (FOTO)
Nga kitarrist i Nirvana, në ushtar në Afganistan (FOTO)

Publikuar: 04.07.2013 | 22:30
Lexuar: 2322 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime