E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cha cha darabuka & DJ CE1 me videoklipin Mama mia

Publikuar: 06.07.2013 | 19:11
Lexuar: 930 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime