E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kanë kaluar dy vite që nga martesa e Teutës me bashkëshortin e saj, Dardanin dhe tashmë duket se ata kanë vendosur që ta zgjerojnë familjen.
Pak kohe para lindjes, shfaqet Teuta Kurti!

Këngëtarja nga Kosova, Teuta Kurti, është në muajt e parë të shtatzënisë dhe do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Kanë kaluar dy vite që nga martesa e Teutës me bashkëshortin e saj, Dardanin dhe tashmë duket se ata kanë vendosur që ta zgjerojnë familjen.

Edhe më herët ka pasur fjalë se këngëtarja është shtatzënë, mirëpo asokohe ajo i përgënjeshtroi këto spekulime. Kësaj radhe duket të jetë lajm i vërtetë, i cili padyshim që ka gëzuar çiftin dhe familjarët e tyre.

Publikuar: 08.07.2013 | 13:57
Lexuar: 988 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime