E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E kush me mire se bukuroshja bionde Sofi, mund te na e shuaje kuriozitetin.
Zhvishet Sofia tek Zone e lire (FOTO)

Publikuar: 08.07.2013 | 17:03
Lexuar: 8344 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime