E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri  Xhaferi homazhe pranė varreve tė dėshmorėve tė Flamurit

Publikuar: 09.07.2013 | 17:18
Lexuar: 722 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime