E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 13 deri 20, ndërsa e ditës prej 25 deri 33 gradë Celsius.
Parashikimi i motitoti nesër paradite në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të ndryshueshme mesatare, ndërsa pasdite mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubulimë në formë të motit të lig me erë të përforcuar dhe paraqitje të breshërit.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 13 deri 20, ndërsa e ditës prej 25 deri 33 gradë Celsius.

Në Shkup moti paradite do të jetë me diell dhe me vranësira të ndryshueshme mesatare, ndërsa pasdite jostabil me paraqitje të motit të lig, reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullimë. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri 17, ndërsa e ditës do të arrijë deri 30 gradë Celsius.

Publikuar: 09.07.2013 | 17:35
Lexuar: 853 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime