E hënë, 26.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkup, makina mercedes perplaset me nje kamion ..
Shkup, makina mercedes perplaset me nje kamion (FOTO)
Shkup, makina mercedes perplaset me nje kamion ..

Shkup, makina mercedes perplaset me nje kamion (FOTO)
Shkup, makina mercedes perplaset me nje kamion (FOTO)

Publikuar: 10.07.2013 | 15:51
Lexuar: 1360 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime