E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kengetarja e njohur serbe zhvishet topless ne plazhet e Malit te Zi
Sandra Afrika me e nxehte se vera (FOTO)

Ne keto foto te nxehta te cilat po ua servojme, kengetarja serbe Sandra Afrika tregon linjat e saja te bujshme..
Sandra Afrika me e nxehte se vera (FOTO)

Publikuar: 10.07.2013 | 23:24
Lexuar: 2770 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime