E shtunë, 24.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jetmir Kuqi debuton me fitore nė boksin profesionist

Publikuar: 25.01.2010 | 07:19
Lexuar: 2197 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime