E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nėna masakron tė birin, e kafshoi ndėrsa i jepte gji (FOTO)

Publikuar: 11.07.2013 | 18:58
Lexuar: 2266 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arta (11/01/2014 19:43:37) Ngjarje tronditese....Bota po merr te tatepjeten!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime