E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Turniri  hapet me ndeshjen Hit Oil -  Surpriza

Publikuar: 15.07.2013 | 00:59
Lexuar: 817 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
berat (15/07/2013 15:19:12) pershendetje stafi realizues i kesaj faqe . te grupi F keni bere gabime teknike nese ka mundesi emri i ekipit Art Grafik te zevendsohet me emrin EVA-AG ME RESPEKT NGA PERFAQSUSI EKIPIT.. Faleminderit per mirkuptimin

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime