E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatë shpërthimeve nuk kanë pësuar njerëz dhe nuk është shkaktuar dëm material.
Granata të hedhura nga Siria shpërthyen në Rrafshnaltën e Golanit
Disa projektilë, të gjuajtur nga Siria, me siguri gjatë përleshjeve midis armatës dhe kryengritësve, kanë shpërthyer në një pjesë të Rrafshnaltës së Golanit, që është nën kontrollin e Izraelit, njoftoi zëdhënësi ushtarak izraelit.

Gjatë shpërthimeve nuk kanë pësuar njerëz dhe nuk është shkaktuar dëm material.

Zëdhënësi i armatës izraelite supozon se granatat janë gjuajtur gjatë përleshjeve në Siri dhe aspak nuk e përmendi mundësi se Izraeli është cak i granatimit.

Publikuar: 16.07.2013 | 11:47
Lexuar: 500 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime