E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qe te dyja jane kengetare shume seksi, jane bere nena pak muaj me pare dhe tregojne linjat kete vere, ata jane shume te nxehta...
Pas lindjes, Gjystja dhe Ciljeta shfaqen si bomba ne plazh (FOTO)

Fotot ne vazhdim jane te dy kengetareve me seksi te skenes shqiptare. Gjyste Vulaj dhe Ciljeta Xhilaga ka pak muaj qe jane bere nena, kane sjelle ne jete dy djem, Besartin dhe Fernandon.

Megjithese jane bere nena, qe te dyja kane arritur te kthejne linjat seksi qe i kishin me heret, nderkohe qe vazhdojne kete vere me aktivitete te shumta e koncerte pa fund...
Pas lindjes, Gjystja dhe Ciljeta shfaqen si bomba ne plazh (FOTO)
Pas lindjes, Gjystja dhe Ciljeta shfaqen si bomba ne plazh (FOTO)
Pas lindjes, Gjystja dhe Ciljeta shfaqen si bomba ne plazh (FOTO)
Pas lindjes, Gjystja dhe Ciljeta shfaqen si bomba ne plazh (FOTO)
Pas lindjes, Gjystja dhe Ciljeta shfaqen si bomba ne plazh (FOTO)

Publikuar: 17.07.2013 | 21:42
Lexuar: 6676 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime