E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Luli Bitri dhe Ndriēim Xhepa sjellin “Mė nė fund nė shtėpi”

Publikuar: 20.07.2013 | 22:40
Lexuar: 4090 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime