E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me humorin tonė mundohemi tė edukojmė publikun…

Publikuar: 28.01.2010 | 04:08
Lexuar: 3004 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mister x (03/06/2010 19:45:33) talent te natirshem ju uroj suksese
llerca (07/08/2010 05:12:02) vec perpara sopi neve na kini mbas heh suksese
elsa (05/03/2012 02:18:45) po mbeti publiku te edukohet nga humori yt vaj halli per ne ! ti akoma nuk je i edukuar per te edukuar te tjeret !

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime