E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Alarmante eshte fakti se perdoruesit e droges jane gati e tere familja dhe drogohen ne sy te femijeve...
Kirgistan, drogohen ne sy te femijev (FOTO)


Imazhet ne vazhdim jane pasqyre e perdoruesve te droges ne Kirgistan. Gati e gjithe familja drogohen, ndersa ate e bejne ne sy te femijeve.
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)
Shokuese, ne Kirgistan drogohen ne sy te femijeve (FOTO)

Publikuar: 24.07.2013 | 09:24
Lexuar: 3349 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime