E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kriza nė ēift, ja armėt si ta shmangim

Publikuar: 29.07.2013 | 10:30
Lexuar: 1899 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Nora (03/03/2015 01:46:25) shkrim I bukur per protagonistet e filmave.harruat juve traditat e shqipetareve apo nuk e keni fjalen per shqiptare. Pa dashur tju ofendoj shkrimin po ju lutemi shkruani dicka qe funksionon dhe lejeni filmat,se nuk e kuptova ju folet per dy te rinje qe sorollaten rrugave apo per cifte te martuara . Se shoqeria shqiptare ballafaqohet me probleme shume te medha qofte ekonomike qofte sociale te cilat cojne ciftet ne kriza martesore , dhe nuk ka diskutim ktu per "ishat" qe permendet ju. Respekt per ju por u futa me shpresen se do te gjej dicka ma reale, dicka qe perputhet me realitetin shqiptar se per fjale te bukura e endrra neve endrrojm vet.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime