E shtunë, 24.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ftesė pėr pėrurimin e godinės sė re tė Fakultetit tė Teknologjisė Ushqimore

Publikuar: 29.01.2010 | 09:03
Lexuar: 1559 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Sdudenti (31/01/2010 11:26:36) Urime, Urime, Bravo be profi Agron edhe hallall te qoft, se shumica jane munduar me vite ta hapin e ti e hape USHT-ne ne Gostivar per 6 muaj.

suksese

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime