E enjte, 14.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Akademinė ushtarake solemnitet pėr kadetėt-nėntogerė tė klasit 13-tė

Publikuar: 31.07.2013 | 11:45
Lexuar: 472 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime