E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sallė e re sportive nė fshatin Zherovjan, komuna e Bogovinės

Publikuar: 30.01.2010 | 21:52
Lexuar: 3600 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mimoza (02/03/2010 22:36:45) Hazbi idrizi shume mire je vazhdo keshtu
baba (18/03/2010 17:58:54) vet e kan hap sallen shkijet pa asnje te zherovjanit vetem krietari i komunes dhe disa femije
baba (18/03/2010 18:01:45) po mir aty shruan se sala a be vetem per shkollen ju kujtoj se ajo salle kur filoj po te mos kishte qen klubi i volejbollit nuk do filonte ndertimi
linda (18/03/2010 18:03:44) po ama sallen e ka filue PDSH

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime