E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtëpia e famshme Gracyland, momentalisht është në pronësi të Lisa Presley
Kanye West i blen Kardashian shtëpinë e Presleyt


Kanye West nuk kursen paratë kur bëhet fjalë për të dashurën e tij Kim Kardashian të cilës këtë radhë i ka blerë shtëpinë e mbretit të ndjerë të rokënrolit Elvis Presley.

Shtëpia e famshme Gracyland, momentalisht është në pronësi të Lisa Presley, gruas së këngëtarit të njohur do të bëhet pronë e ketij çifti pas West do të paguajë për të 55 milionë dollarë.

Publikuar: 05.08.2013 | 21:07
Lexuar: 804 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime