E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Megjithatë ky nuk do të ishte “alarmi i parë për shtatzëni” për çiftin, megjithatë duket se kësaj here lajmi është i vërtetë.
Ronaldo baba për herë të dytë?

Modelja Irina Shayk duket se është shtatzënë. Për momentin, gjithçka mbetet në kuadër thashethemesh ende të pakonfirmuara, por modelja ruse duket se pret një fëmijë nga i fejuari i saj, futbollisti i Real Madrid, Cristiano Ronaldo.

Megjithatë ky nuk do të ishte “alarmi i parë për shtatzëni” për çiftin, megjithatë duket se kësaj here lajmi është i vërtetë.

Sipas shtypit rozë, Irina ka festuar lajmin e bukur me një festë me disa miq të saj. Duket se bukuroshja ka kaluar gjithë mbrëmjen duke përkëdhelur barkun gjithë lumturi. Megjithatë për momentin nga vetë çifti nuk ka ardhur asnjë konfirmim.

Kujtojmë se Ronaldo tashmë ka një djal me Shayk, të cilin e ka pagëzuar me emrin Cristiano Ronaldo Jr.

Publikuar: 07.08.2013 | 00:18
Lexuar: 1177 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime