E martë, 18.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në krah qendronin shoqëruesit përkatës të nuses dhe dhëndrrit me kallama peshkimi…dhe për ta ishte një ditë e mbarë, në grepa ranë disa peshq.
Çifti i peshkatarëve martohet në lumë
Për shumë ciftë ceremonitë martesore u harxhojnë shumë kohë, përkushtim e shpenzime për të realizuar ëndrrën e tyre për një ceremoni sa më perfekte…sipas këndvështrimit të tyre.

Për një çift në Alaska të Shteteve të Bashkuara, ta apasionuar pas sportit të peshkimit, ëndrra e tyre ishte të martoheshin në ujërat e ftohta të lumit.

Ata shkëmbyen unazat në prani të priftit të zhytur deri në gju në ujë.

Në krah qendronin shoqëruesit përkatës të nuses dhe dhëndrrit me kallama peshkimi…dhe për ta ishte një ditë e mbarë, në grepa ranë disa peshq.
Çifti i peshkatarëve martohet në lumë
Çifti i peshkatarëve martohet në lumë

Publikuar: 07.08.2013 | 14:17
Lexuar: 1725 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime