E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mesohet se Angelina e Lady Gaga duket se kane kaluar nje nate te nxehte ne hotelin Beverly Wilshire ne Los Angeles, me interes te vete Jolie e cila duket se ishte e obsesionuar pas pop-star.
Jolie kalon nje nate te nxehte me Lady GagaAngelina Jolie dhe Brad Pitt jane prej kohesh ne qender te thashethemeve ne lidhje me nje ndarje te mundshme.

Tani vjen nje thashethem i ri per Angelinen, e cila mesa duket ka patur nje lidhje te shpejte me Lady Gaga.

Shijet biseksuale te Jolie tashme jane te ditura dhe ne te kaluaren e saj njihen partneret e gjinise femerore.

Po ashtu edhe Lady Gaga njihet per deshirat seksuale edhe per personat e te njejtit seks.

Mesohet se Angelina e Lady Gaga duket se kane kaluar nje nate te nxehte ne hotelin Beverly Wilshire ne Los Angeles, me interes te vete Jolie e cila duket se ishte e obsesionuar pas pop-star.

Publikuar: 02.02.2010 | 19:50
Lexuar: 1908 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime