E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në mesin e të ftuarve janë edhe nëntë kosovarë. Ata janë : Valentin Gjokaj, Shpend Matoshi, Amir Rrahmani, Imran Bunjaku, Gjelberim Taipi, Herolind Shala, Haxhi Neziraj, Leonit Abazi dhe Enis Gavazaj.
Shqipëria U-21 fton nëntë kosovarëTrajneri i përfaqësueses U-21 të Shqipërisë, Skënder Gega ka shpallur listën e futbollisteve te çilet do t’i ketë në dispozicion për ndeshjen kualifikuese Shqipëri-Austri.

Në mesin e të ftuarve janë edhe nëntë kosovarë. Ata janë : Valentin Gjokaj, Shpend Matoshi, Amir Rrahmani, Imran Bunjaku, Gjelberim Taipi, Herolind Shala, Haxhi Neziraj, Leonit Abazi dhe Enis Gavazaj.

Ky takim i rëndësishëm do te zhvillohet ditën e mërkure, me date 14 gusht, në stadiumin e qytetit të Vlorës.

Ne dy takimet e para skuadra kuqezi ka pësuar humbje në Durrës me Hungarinë 1-2 dhe humbje në Bosnje me Bosnje-Hercegovinën.

Publikuar: 10.08.2013 | 18:31
Lexuar: 797 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime