E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gianni O Connor eshte student i Universitetit te Coventrit. Ka ardhur tek ideja se si mund te krijoje nje faqe interneti prej ku mund te shkarkohet muzike falas, dhe ate gjate provimit ne financa.
Milioneri jeton me prinderit se nuk di te gatuaj dhe te hekurose (FOTO)

Nje djal i ri me shume prespektive, i cili njekohesisht pritet te jete dhe milioneri i ri britanik, ka pranuar se akoma jeton me prinderit sepse nuk di te pastroje,te gatuaj dhe te hekurose tesha.

Gianni O Connor eshte student i Universitetit te Coventrit. Ka ardhur tek ideja se si mund te krijoje nje faqe interneti prej ku mund te shkarkohet muzike falas, dhe ate gjate provimit ne financa.

Gianni eshte 20 vjec, idene e ka perpunuar gjate nates, ndersa nje dite me pas ajo vecme ishte gati. I madh ka qene dhe numri i atyre qe kane investuar ne ate faqe si sponzor, ndersa ai per nje kohe te shkurte ka arritur te bej nje pasuri te konsiderueshme.

''Une jam nje student i thjeshte, jeta ime studentore eshte e njejte si tek te gjithe te tjeret, jetoj ne shtepine e studenteve, enet jane gjithandej, si dhe kuti te picave''. Kur nuk eshte ne studime ai jeton tek e ema Andry dhe i ati Tomy, te cilet kane dhe 3 djem te tjere dhe nje vajze te vogel 8 vjecare.

''Nuk di si te hekuros dhe per ate me duhet ndihma e nenes, nje dite kam vene ne maqinen larese nje kemishe dhe nje kravate, e me pas kur e nxora pash qe kemisha ishte bere ngjyre tjeter. Kur jam ne shtepine e studenteve, ka nje dhome afer nesh me vajza dhe ato bejne pastrimin e veshjes se brendeshme te miat''.

Perkthyer dhe pershtatur/Yllpress.com

Milioneri jeton me prinderit se nuk di te gatuaj dhe te hekurose (FOTO)
Milioneri jeton me prinderit se nuk di te gatuaj dhe te hekurose (FOTO)
Milioneri jeton me prinderit se nuk di te gatuaj dhe te hekurose (FOTO)
Milioneri jeton me prinderit se nuk di te gatuaj dhe te hekurose (FOTO)

Publikuar: 10.08.2013 | 23:20
Lexuar: 3255 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime